Літо is coming…soon

Звісно не обійду увагою декілька творів, які не обов’язково читати на березі моря. Може хтось хоче відпочити в горах, селах, смт,  або на березі річки, або глибоко в лісі…

Ліси. Тематика дуже широка. Знову ж таки, не обійду увагою Леймона. Рекомендую прочитати один з його перших творів “Ліси тут темні”. В Інтернеті є переклад на російську. Тут у нас темні ліси, де панують злобні та хтиві канібали. Буде весело.

woods

Тематику гір продовжить той же автор – “Темна гора”. Тут відьма з синочком зададуть жару двом сімейкам, що вирішили відпочити у горах.

темна гора

Річард Леймон”Розкажи нам, пітьма”. Група молодих людей зіштовхнеться з містичним елементом життя (спірітичною планшеткою) та з жорстокою реальністю – маньяком у горах. Загалом, у Леймона маньяки повсюди – по сусідству, на вулицях, в школах, продуктових магазинах, закусочних. Крутий автор. Якщо будете все сприймати всерйоз – не зможете вийти з дому хліба купити. Навіть у день)))

На березі річки будуть відбуватися цікаві події у книзі Джо Лансдейла “На краю темних вод”. З цим геніальним письменником, я вас познайомлю трошки згодом (для тих то не знайомий). Я подам нарізки інтерв’ю та цікаву біографію. Це знакова фігура в світовому горорі. Його книга є у двох виданнях російською мовою. Загалом у своїх творах, автор знайомить нас з іншою Америкою – депресивною. Події відбуваються в часи “депресії” в спекотному півдні країни. Дуже гарна мова, атмосфера не дасть відірватися від книги. Дуже шкода, що його творами не цікавляться видавці України.

08554397.cover

Щодо “сіл або містечок”, де панують свої закони, порядки і куди не варто заїжджати міським, то рекомендую прочитати Браяна Сміта “Порочний”. Такого динамічного і захопливого трешняка я давно не зустрічав. В Інтеренті є переклад.

smith

 

 

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s