Джек Кетчам “Дівчина навпроти”

girl-next-door-ketchum-warner-1989Джек Кетчам запропонував вашій увазі дуже серйозний, жорстокий і психологічний роман, який, немов лезо бритви ріже свідомість. Роман написаний на основі реальних подій.

 1965 року в містечку під Індіанаполісом місцева домогосподарка Гертруда Банішевскі замордувала до смерті Сільвію Лайкенс, яку вона взяла під опіку.

 Однозначно,  це роман, який ви запам’ятаєте назавжди. Це роман про невинну підліткову дружбу, підліткову закоханість, що згодом переростуть в жорстоке вбивство і сколихне США. Якщо обійтися без спойлерів, то можемо лише зазначити, що події роману відбуваються у домі (підвалі) жінки, яка, заручилася підтримкою своїх та сусідських дітей і проводить у їхній пристуності справжні катування над своєю прийомною дитиною. Екзекуції відбуваються за будь-яку провину дівчини. Жорстокість і натуралістичні сцени зашкалюють, а психопатці-мачусі все мало і мало.

Так, це роман про дитячу жорстокість і порочність. Це роман про цинізм. Це роман ще й про боягузливе і прогниле суспільство, яке автор символізує через призму самих дітей. Автор вміло вкинув меседж читачам про те, що прийшов час, коли всім насрати один на одного. У випадку біди, ніхто нас не врятує і ніхто не прийде на допомогу. Можете кричати хоч до посиніння.

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s