Бамбукові жахіття

Долину Хейчжу, назва якої дослівно перекладається як “Лощина чорного бамбука”, розташовану на півдні Китаю, вважають однією з найпотужніших аномальних зон світу. Тут, на східному схилі гори Меань, знаходяться Кам’яні ворота, пройшовши крізь які потрапляєш в бамбукові хащі.

Вже довгі роки лощина поглинає людей не залишаючи ні тіл, ні слідів. Тут при таємничих обставинах трапляються страшні аварії і гине безліч людей. 1950 рік. У долині з невідомої причини розбився літак: ніяких технічних неполадок не виявлено і екіпаж не повідомляв про лихо. Ще однією дивиною є наступне спостереження. У цьому ж році, згідно зі статистичними даними, в Долині чорного бамбука безвісти зникли близько ста чоловік! 1962 рік. Безслідне зникнення цілої геологорозвідувальної групи. Вдалося врятуватися лише провіднику, який розповів що сталося. Коли експедиція підійшла до долини, він трохи затримався і відстав. У якийсь момент несподівано з’явився густий туман, який обмежував видимість до 1 метра. Провідник відчув незрозумілий страх і завмер на місці. Через кілька хвилин туман розсіявся, але групи вже не було … Геологи, їх речі і обладнання, так і не були знайдені. Вражений провідник ще довго розповідав про туман, який порушує відчуття часу і видає дуже дивні звуки.

1966 рік. У долині безслідно пропав загін військових картографів, які займалися коригуванням карт рельєфу цієї області. А в 1976 році в ній пропала ціла група лісничих. Важко пояснити, як люди, які мають досвід суворих дослідників і провели в лісі половину життя, могли пропасти безвісти. Дивні зникнення людей в Долині чорного бамбука викликали запеклі суперечки по всьому світу. Хтось пояснював аномальні властивості гниють рослинами, що виділяють психотропні пари, інші говорили про сильні геомагнітні випромінювання, а треті вірили в портали паралельних світів. Нерозгадана таємниця Лощини чорного бамбука вабить туристів з усього світу, але, вирушаючи в нетрі, пам’ятайте: щорічно при незрозумілих обставинах там пропадають до сотні людей.

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s