Література про перевертнів

Серед океану містико-любовного лайна про перевертнів та вампірів можна й не звернути увагу на ті книги, які мають реальну горорну складову та вартують того, щоб на них витратити свій дорогоцінний час. Пропоную книги, з якими вартує познайомитися, особливо тим, хто любить расу вовкулаків.

  1. howlingbookГері Бренднер “Виття” (Gary Brandner “Howling”). Перед нами класика жанру. Історія описана в книзі, читається на одному диханні навіть в період смартфонів. Книга невеличка в об’ємі. Жодного лишнього діалогу.  Без заперечень, вартує прочитати і дві наступні частини циклу, а також передивитися кінострічки, зняті за мотивами книг автора.
  2. strandДжеф Стренд “Полювання на вовка” (Jeff Strand “Wolf Hunt”) Історія про двох найманців, яким доручили перевезти з точки А в точку B в’язня. Замкнений у клітці Іван специфічна істота – має почуття чорного гумору і нестримне бажання розірвати всіх оточуючих на куски. Чи вдастся головним героям приборкати Ваню, який піде погуляти білим світом? Про це вже ми дізнаємося з самої історії.
  3. %d1%85%d0%b0%d0%b9-%d0%bc%d1%83%d1%80Грем Рейнольдс “Хай Мур” (Graeme Reynolds “High Moore”) Дуже атмосферна історія британського автора. Зі злим плем’ям перевертнів, що тероризує невеличке містечко, вступили у сутичку навіть діти. Будуть трупи, втрати, сльози, депресія, безвихідь та продовження у наступних двох частинах, які не менш цікаві. Історії небанальні, без наївності. Строго рекомендуємо.
  4. frenzyТрилогія про “Сказ” від Грегорі Ламберсона. (Gregory Lamberson). Може трошки і кінематографічно, але війна детектива Мейса з перевертнями тримає в напрузі протягом всієї історії.
Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s