Прокляті

%d0%b4%d0%b7%d0%b2%d1%96%d0%bd%d0%be%d0%ba

Прокляті. Протистояння (2016) Sadako vs. Kayako

«Прокляття» та «Дзвінок» – перше що згадують, коли мова заходить про японські фільми жахів. Обидва фільми налічують вже багато продовжень та рімейків. А головні антагоністи Садако та Каяко стали прообразом цілої течії жахливих довговолосих жінок. Хоч і сам їх образ виник з фольклорних Юреїв. Тож не дивно, що Садако нарешті зустрілись з Каяко в одному фільмі. Режисером виступив майстер жахів Кодзі Сираіши, який зняв фільми по японським міським легендам «Цок-цок» та «Жінка з розірваним ротом». А сценарій написали «батьки» своїх героїнь письменник Кодзі Судзукі, автор роману «Дзвінок» і продовжень, та режисер і сценарист «Прокляття» Такасі Сімідзу.

Історії проклятого будинку та відеокасети трохи відрізняються від першоджерел, це ще одне переосмислення драматичних подій, що поклали початок проклять. Все починається типово: подруги дивляться стару відеокасету з моторошним відео, в цей час інша дівчина заходить у проклятий будинок. А далі зіткнення двох проклятих духів, але в таких битвах програють завжди люди. Ні вчений, ні екзорцист, ні медіум не здатні протистояти могутньому прокляттю.

В фільмі є все те, що вже не один раз бачили глядачі у циклах фільмів «Дзвінок» та «Прокляття». Він не відкриває нічого нового, все знайоме, але дає змогу ще раз побачити страхітливих героїнь японського кіно.

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s