Анонс видання від “Дому Химер”

сорд

Ну, що ж — не прозою єдиною, тож сьогодні ми анонсуємо першу книгу «химерних» віршів, яка готується до друку у видавництві Дім Химер. Темна поезія потребує особливого підходу, тому ця книга вийде у двох форматах — звичному паперовому і сувенірно-колекційному з металевою обкладинкою (Limited Edition). Видання буде ілюстроване світлинами автора — ветерана бойових дій Влада Сорда з передової.

Влад Сорд — поет, майданівець та воїн, який з перших днів війни чотири роки поспіль захищав Україну на східному кордоні під позивним «Змій». За походженням на чверть норвежець — з дитинства носить довге волосся, як данину предкам-вікінгам. Автор поетичних збірок «Трансгрес(і)я» і «+++» (Три плюси»), фіналіст Міжнародної літературної премії ім. Олеся Ульяненка, співзасновник та художній редактор видавництва «Дім Химер».

Чому така назва збірки? Найкраще про це розповість сам автор (якщо спитаєте, звісно), адже цього тижня, вже за доброю традицією, готуємо з ним інтерв’ю.

І знову — розіграш подарункового примірника серед тих, хто поставить тут у коментарях Владу Сорду запитання для інтерв’ю. Запитання приймаємо до середи (13 лютого) включно, а наприкінці тижня опублікуємо матеріал із відповідями та оголосимо переможця (автора «найхимернішого» запитання), до якого й вирушить паперове видання з автографом поета 🎉

Видавництво: Дім Химер

Дизайн обкладинки: Влад Сорд

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s